У Києві прибрали 50 газових заправок – КличкоМер Києва Віталій Кличко повідомляє, що з вулиць української столиці прибрали понад 50 незаконних газових заправок.

«Цю проблему треба негайно вирішувати. Я часто чую: то ставлять десь незаконно, то демонтували з порушеннями, то вимагають грошей», – заявив Кличко 13 червня під час засідання Антикорупційної ради при Київському міському голові.

За його словами, є випадки, коли власники повторно встановлювали об’єкти, які знову доводиться демонтувати.

Віталій Кличко зазначив, що у Києві й надалі демонтуватимуть незаконно встановлені газові заправки і притягуватимуть до відповідальності чиновників, які надавали незаконні дозволи.

Вимогами щодо розміщення газових заправок займається Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ), яка визначає місця їх розташування. Щоб відкрити газову заправку, потрібно звернутися до ДАБІ за дозволом і зібрати великий пакет документів, необхідний для такої діяльності. Якщо заправка встановлена у дозволеному місці, але власник не має усіх необхідних документів, вона не має права діяти.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: