На Київщині на Трипільській ТЕС стався вибух, є постраждалі – поліціяНа Київщині на Трипільській ТЕС під час проведення ремонтних робіт стався вибух, постраждали двоє працівників, повідомляє прес-служба Національної поліції.

«Трагедія сталася під час чищення резервуару для зберігання водню, який вже давно не експлуатувався. Спочатку виникло загорання, в результаті чого і стався вибух. Розповсюдження полум’я не було, співробітники ТЕС власними силами одразу локалізували вогонь», – йдеться у повідомленні.

За даними поліції, двох працівників ТЕС, які отримали опіки, наразі доставили до відділення інтенсивної терапії місцевої лікарні.

На місці події працює слідчо-оперативна група Обухівської поліції, яка встановлює причину загорання та вибуху.

Вирішується питання про відкриття за даним фактом кримінального провадження за частиною 2 статті 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: