Москва прагне продати частину компанії «Роснєфть» приватним інвесторамРосія розглядає можливість продажу майже 20% акцій державної нафтової компанії «Роснєфть» «стратегічним інвесторам» через механізм приватної угоди, а не через публічне розміщення акцій. Про це в інтерв’ю італійській газеті Il Sole 24 Ore заявив керівник компанії Ігор Сєчін.

Він вважає, що нафтовий гігант нині несправедливо оцінений на світових ринках через спад в економіці Росії, низькі ціни на нафту і західні економічні санкції. З цієї причини перед продажем акцій компанія зосередиться на спробі збільшити вартість своїх акцій, сказав Сєчін.

«Вирішення цього завдання сприятиме, серед іншого, максимізації доходів держави від можливого продажу», – вважає керівник «Роснєфті».

За оцінками Мінекономрозвитку Росії, за рахунок приватизації 19,5% акцій «Роснєфті» воно може залучити близько 700 мільярдів рублів (це 10,5 мільярда доларів), щоб закрити дефіцит бюджету Росії.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: