Ризик прискорення поширення вірусу Зіка після Олімпіади в Бразилії низький – ВООЗВсесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявляє, що є «дуже низький ризик» того, що Олімпійські ігри в бразильському Ріо-де-Жанейро прискорять поширення вірусу Зика по всій земній кулі.

Після консультацій з експертами ВООЗ 14 червня підтвердила свої колишні рекомендації: лише вагітні жінки мають уникати подорожі на змагання, які відбудуться з 5 до 21 серпня в Бразилії, яка є епіцентром спалаху захворювання.

ВООЗ у лютому оголосила швидке поширення вірусу Зіка глобальною надзвичайною ситуацією. Захворювання поширюється переважно через комарів, але в рідкісних випадках також може передаватися через секс.

У більшості випадків Зіка викликає легкі симптоми, такі як лихоманка і висип, але цей вірус також спроможний спричинити серйозні вроджені дефекти й рідкісний неврологічний синдром, який може призвести до смерті або тимчасового паралічу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: