США переглядають рішення щодо скорочення військ в АфганістаніМіністр оборони США Ештон Картер заявив союзникам у НАТО, що Вашингтон переглядає своє рішення щодо скорочення кількості військ в Афганістані наступного року.

«Картер сказав нам, що кількість військ і їхня дислокацію знову будуть переглянуті», – повідомив 15 червня голова оборонного відомства Великої Британії Майкл Фаллон після зустрічі міністрів оборони НАТО у Брюсселі.

Пізніше у середу на прес-конференції Ештон Картер заявив, що президент США Барак Обама як і раніше хоче переглянути безпеку і розстановку сил в Афганістані. Картер висловив сподівання, що це буде зроблено наприкінці цього року.

Вашингтон планував скоротити до кінця 2016 року кількість своїх солдатів в Афганістані з 9,8 тисячі до 5,5 тисяч.

Міністри оборони НАТО 15 червня погодилися залишати свої війська на нинішніх позиціях в Афганістані.

Генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберґ повідомив, що кілька країн також зобов’язалися відправити своїх військових до Афганістану.

«Ми продовжуватимемо тренувати, радити і допомагати афганським силам безпеки», – сказав Столтенберґ.

«Наразі ми працюємо над кінцевим узгодженням точної кількості наших військ в Афганістані у 2017 року. Ми вирішимо це пізніше цього року», –зазначив генсекретар НАТО. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: