У Харкові на 4 роки засудили інформатора спецслужб Росії – СБУОрджонікідзевський райсуд Харкова засудив до 4 років ув’язнення чоловіка, який збирав таємну інформацію про українські добровольчі батальйони, задіяні у воєнній операції на сході країни. Про це 15 червня повідомляє прес-служба СБУ.

Як ідеться в повідомленні, завдання зі збору секретних відомостей 46-річний харків’янин отримав від представника спецслужб Росії.

«Повна інформація про особовий склад, дислокацію, місця перебування та озброєння харківських добровольчих батальйонів була оцінена представниками РФ у 10 тисяч євро», – інформує СБУ.

24 лютого 2015 року співробітники харківської контррозвідки СБУ затримали чоловіка після одержання електронного носія з таємною інформацією, яку він готувався передати іноземній спецслужбі.

Суд визнав цього чоловіка винним у державній зраді. Суд під час ухвалення вироку врахував щире каяття, стан здоров’я та інші пом’якшувальні обставини.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: