Координатор санкцій США висловив упевненість, що й ЄС продовжить санкції щодо РосіїКоординатор санкційної політики Державного департаменту США Данієл Фрід висловив упевненість, що й Європейський союз збереже санкції щодо Росії, доки вона не виконає мінських домовленостей.

Збитки, які несе через ці санкції сам Захід, є ціною боротьби проти російської агресії, сказав він в інтерв’ю Радіо Свобода під час перебування у столиці Чехії Празі – туди він прибув у перебігу тижневих відвідин чотирьох держав Середньої Європи з метою зміцнити їхню підтримку режимові санкцій.

При цьому, наголосив Фрід, «санкції можуть обходитися дорого, та, на щастя, європейські країни потерпіли від них значно менше, ніж то змальовує російська пропаганда».

За його словами, деякі країни зазнали більших втрат, інші менших, та й компанії зі США теж потерпіли.

Тому, сказав Фрід, «нам треба триматися разом… це ціна, яку ми всі маємо заплатити, якщо хочемо успішно вистояти перед російською агресією».

Координатор санкційної політики США високо оцінив виступ на міжнародному економічному форумі в Санкт-Петербурзі в Росії президента Європейської комісії Жана-Клода Юнкера – той твердо виступив за збереження санкцій до повного виконання Росією мінських домовленостей.

І ЄС, і США, а також країни «Групи семи» заявляють, що санкції, накладені ними щодо Росії через її агресію на сході України, будуть чинні до повного виконання мінських домовленостей про врегулювання в регіоні. Але в той час як санкції США запроваджуються і продовжуються указом президента США, в ЄС продовження санкцій щоразу вимагає узгодження всіх країн-членів. Нинішня чинність головного з кількох пакетів санкцій Євросоюзу збігає наприкінці місяця.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: