Проти активіста в Росії порушили справу через публікацію з виправданням убивств в ОрландоУ Росії порушили кримінальну справу проти голови «Союзу молодих лідерів інновацій Республіки Татарстан» Раміля Ібрагімова, який розмістив у соцмережах публікацію зі схваленням масового вбивства в американському Орландо.

Слідчий комітет Росії повідомляє, що справу порушили за звинуваченням у «публічних закликах до тероризму і виправданні терористичної діяльності».

14 червня Раміль Ібрагімов розмістив у своєму акаунті в «Інстаграмі» пост, в якому в грубій формі схвалив вбивство 49 людей в Орландо і висловив жаль, що поранені в результаті стрілянини в гей-клубі Pulse вижили.

12 червня в нічному гей-клубі в Орландо 49 людей стали жертвами збройного нападу, ще 53 були поранені. Нападником, за даними правоохоронців, був 29-річний Омар Матін, американський громадянин афганського походження. Він, за даними ФБР, був пов’язаний з ісламськими екстремістами, і загинув у перестрілці з поліцією.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: