Путін: США наразі є єдиною супердержавою у світіПрезидент Росії Володимир Путін називає США єдиною на сьогодні супердержавою у світі.

«Америка – велика держава. Сьогодні, напевно, єдина супердержава. Ми це приймаємо», – заявив Путін 17 червня під час Петербурзького міжнародного економічного форуму.

За його словами, Москва готова працювати зі США. «Але нам не потрібно, щоб вони постійно втручалися у наші справи, вказували, як нам жити, заважали Європі будувати з нами відносини», – зазначив Володимир Путін.

У січні він заявив, що Росія не претендує на роль супердержави.

Відносини між Москвою та Заходом погіршилися у 2014 році, після російської анексії Криму.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

Через анексію Криму і агресію на Донбасі Захід запровадив проти Росії низку санкцій.

І ЄС, і США, а також країни «Групи семи» заявляють, що санкції, накладені ними щодо Росії, будуть чинні до повного виконання Мінських домовленостей про врегулювання в регіоні. Але у той час як санкції США запроваджуються і продовжуються указом президента, в ЄС продовження санкцій щоразу вимагає узгодження всіх країн-членів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: