Естонія видасть Україні свого громадянина, який воював на боці угруповання «ЛНР»Державний суд Естонії відмовився розглядати касаційну скаргу громадянина Естонії Володимира Полякова, обвинуваченого в участі у бойових діях на сході України, якого уряд має намір видати Україні. Рішення про відмову щодо прийняття скарги у провадження естонський суд ухвалив 17 червня.

Рішення суду означає, що Полякова таки видадуть Україні.

Адвокат Полякова вже заявив, що розчарований рішенням і що «залишається сподіватися лише на виконання владою України Мінських домовленостей і амністію всіх учасників бойових дій на території Донецької і Луганської областей».

Естонська влада ухвалила рішення про видачу Володимира Полякова Україні у грудні 2015 року у відповідь на запит української влади. Після цього суд першої інстанції зобов’язав естонську владу переглянути рішення, однак уряд оскаржив цей вердикт.

34-річного Володимира Полякова підозрюють у причетності до терористичного угруповання. За даними естонської прокуратури, з червня 2014 року Поляков воював у Луганську й Луганській області проти українських військових.

У лютому 2015 року естонські правоохоронці затримали Володимира Полякова у Нарві, що на кордоні з Росією, куди він намагався потрапити на автобусі. З Росії Поляков планував знову потрапити у Луганськ. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: