Міністр оборони Росії зустрівся з Асадом у ДамаскуМіністр оборони Росії Сергій Шойгу 18 червня зустрівся з президентом Сирії Башаром Асадом у сирійській столиці Дамаску. Сирійське державне телебачення повідомило, що не оголошений заздалегідь візит Шойгу був присвячений обговоренню військової співпраці та зусиллям у боротьбі з «тероризмом».

Тим часом, Пентагон висловив 18 червня «серйозну стурбованість» через бомбардування російськими літаками підтримуваних Сполученими Штатами сил на півдні Сирії.

Представник оборонного відомства США Пітер Кук заявив, що американські військові високопосадовці під час відеоконференції з російськими колегами вказали на повітряний удар по підтримуваних міжнародною коаліцією силах у гарнізоні Аль-Танаф. Там у час російського нальоту 16 червня відбувалася нарада з метою координації зусиль різних бойових підрозділів у боротьбі з угрупованням «Ісламська держава».

Міністерство оборони Росії 16 червня заявило, що не здійснювало жодних ударів по опозиційних силах, яких стосується угода про припинення вогню.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: