Військові США заперечили заяви влади Іраку про визволення ФаллуджіУ міжнародній коаліції під проводом США проти екстремістського угруповання «Ісламська держава» заперечили заяви влади Іраку, що місто Фаллуджу вже визволили від ісламістів.

Як повідомив речник коаліції в Багдаді полковник Збройних сил США Крістофер Ґарвер, на цей час від ісламістів очищена тільки третина міста, переважно його південні райони, і операції очищення решти міста в напрямку від уже звільненого центру ще тривають.

Раніше прем’єр-міністр Іраку Хайдар аль-Абаді заявив, що іракські силовики вже повернули контроль практично над усім містом, а нечисленні осередки спротиву ісламістів будуть зачищені протягом найближчих годин. Але, за повідомленнями, постійні бойові сутички між іракськими силами й ісламістами в північній частині Фаллуджі тривають і далі.

Іракські війська пробилися до центру Фаллуджі минулої п’ятниці, 17 червня, і визволили квартал офіційних будівель.

Угруповання «Ісламська держава» захопило Фаллуджу, що за 50 кілометрів на захід від столиці Багдада, в середині 2014 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: