В Ірані заявили про арешт 10 «терористів», що планували 50 нападівВ Ірані заявили про арешт десяти сунітських бойовиків, що планували влаштувати вибухи на 50 об’єктах по всій країні.

Як заявив міністр розвідки шиїтського Ірану Махмуд Алаві, цих «терористів» затримали в Тегерані і ще трьох провінціях протягом минулого тижня.

Як сказав він на прес-конференції в Тегерані, планованими цілями були людні громадські місця, а вибухи планували влаштувати дистанційно керованими вибуховими пристроями, замінованими автами й нападами смертників.

За словами міністра, правоохоронці вилучили 100 кілограмів вибухівки і відвернули спробу зловмисників отримати ще не менш як 1000 кілограмів вибухових речовин.

У понеділок голова Ради національної безпеки Ірану Алі Шамхані заявляв про арешт у Тегерані групи прихильників сунітського екстремістського угруповання «Ісламська держава», що, за його словами, планували терористичні акти по всій країні.

Ісламісти-суніти вважають мусульман-шиїтів віровідступниками.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: