Путін відвідає Китай 25 червня – прес-служба КремляПрезидент Росії Володимир Путін відвідає Китай на запрошення голови КНР Сі Цзіньпіна 25 червня, повідомила прес-служба Кремля.

«Лідери двох країн обговорять конкретні кроки щодо подальшого розвитку російсько-китайського партнерства і співробітництва в торгово-економічній, інвестиційній, технологічній та гуманітарній сферах», – ідеться в повідомленні.

«Переговори між президентами будуть також зосереджені на ключових міжнародних проблемах», – додають у Кремлі й наголошують, що Путін і Сі обговорять проблеми, що стоять на порядку денному ООН, БРІКС та «Групи двадцяти».

Лідери двох країн також обговорять розвиток транскордонної транспортної інфраструктури, глобальних навігаційних супутникових систем, спільний розвиток Північного морського шляху тощо, заявив віце-прем’єр Росії Дмитро Рогозін 20 червня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: