США: Байден розкритикував Трампа за антимусульманську риторикуВіце-президент США Джо Байден попередив, що антимусульманська риторика республіканського кандидата в президенти Дональда Трампа може зашкодити Сполученим Штатам.

«Риторика, яку я чую, спрямована на радикалізацію всього 1 мільярда 400 мільйонів» мусульман у всьому світі, заявив Байден 20 червня.

19 червня Трамп пішов далі виголошених раніше закликів до тимчасової заборони на імміграцію мусульман. Лідер президентських перегонів у Республіканській партії запропонувавши «профілювати» мусульман для боротьби з тероризмом. Ідеться про процедуру відбору людей як потенційних підозрюваних наперед за такими характеристиками, як расове чи національне походження, релігія, висловлювані погляди тощо.

На думку Байдена, такі висловлювання «ставлять під загрозу статус Америки як найбільшої демократії в історії світу».

Байден також вважає сумнівною готовність Трампа зближуватися з президентом Росії Володимиром Путіним «у період відновлення агресії з боку Росії». Віце-президент США вважає, що російські дії ставлять під загрозу відносини Сполучених Штатів із Європою.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: