Один із придбаних Єгиптом «російських» «Містралів» прибув до АлександріїПерший із двох вертольотоносців класу «Містраль», проданих в Єгипет після того, як Франція скасувала угоду з Росією, прибув до Александрії.

Єгипетські телеканали 23 червня транслювали в прямому ефірі кадри, як десантний корабель підійшов до головного порту на північному узбережжі Єгипту. Корабель, названий тепер «Гамаль Абдель Насер», покинув верф Сен-Наcер на Атлантичному узбережжі Франції 12 червня.

Другий корабель цього класу, який повинен бути названий на честь вбитого єгипетського лідера Анвара Садата, як очікується, прибуде в Александрію у вересні. Обидва кораблі були спочатку призначені для продажу в Росію.

Франція скасувала угоду в 1,4 мільярда доларів у відповідь на анексію Росією українського Криму в 2014 році і її роль у конфлікті на сході України.

Єгипет купив два «Містралі», які Росія називала «Владивосток» і «Севастополь», за зниженою ціною в близько 1,1 мільярда доларів, за фінансової допомоги Саудівської Аравії.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: