Кількість постраждалих внаслідок отруєння в Ізмаїлі перевищила 600 – ДСНСКількість постраждалих внаслідок отруєння в Ізмаїльському районі Одеської області сягнула 617 людей. Про повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

«Протягом 16 – 23 червня до Ізмаїльської районної лікарні з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт» звернулося 617 осіб (з них 358 дітей) місцевих мешканців м. Ізмаїл та с. Броска Ізмаїльського району», – йдеться у повідомленні.

Станом на ранок 24 червня в медичних закладах Ізмаїла перебуває 188 людей (з них 118 дітей), удома під контролем лікарів одужують 429 людей (з них 240 дітей).

Фахівці санепідстанції здійснюють комплекс санітарно-епідеміологічних заходів.

Постраждалі почали надходити в медустанови 16 червня. У МОЗ поінформували, що причиною масового отруєння людей в Ізмаїлі стало потрапляння відходів із вбиралень будинків приватного сектора в міську водопровідну мережу внаслідок підтоплення через сильні зливи.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: