Мер: кількість інфікованих в Ізмаїлі зросла до 669В Ізмаїлі Одеської області упродовж доби ще 43 людини госпіталізували з симптомами кишкової інфекції, повідомив мер міста Андрій Абрамченко.

«З нуля годин до 18.00 п’ятниці, 24 червня, у лікарні міста і району госпіталізували з симптомами кишкової інфекції 43 людини, у тому числі, 19 дітей», – написав Абрамченко Facebook.

«В Ізмаїлі станом на 18.00 24 червня, з початку спалаху кишкової інфекції, у лікарні міста і району госпіталізовано 669 осіб (287 дорослих і 382 дитини). На даний момент у стаціонарах перебуває 191 людина (110 дітей і 81 дорослий)», – зазначив Андрій Абрамченко.

У Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, що причиною масового інфікування людей стало потрапляння відходів із вбиралень будинків приватного сектору до міської водогінної мережі унаслідок підтоплення через сильні зливи.

19 червня Андрій Абрамченко у зверненні до жителів заявив, що причиною масового захворювання людей, за попередніми даними, стали збудники ротовірусної і норовірусної інфекцій, а також кишкова паличка.

За фактом масового отруєння людей в Ізмаїльському районі Одеської області відкрили кримінальне провадження.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: