Керрі зустрінеться з чиновниками ЄС і Британії для обговорення BrexitДержавний секретар США Джон Керрі зустрінеться з керівниками Європейського Союзу і британськими чиновниками для переговорів щодо результатів історичного голосування Великобританії про вихід із ЄС.

У США заявили, що Керрі зустрінеться з главою зовнішньополітичного відомства ЄС Федерікою Могеріні в Брюсселі і міністром закордонних справ Великобританії Філіпом Гаммондом в Лондоні 27 червня.

Високопоставлений чиновник США сказав, що Керрі хотів би наголосити на важливості інших членів не йти за Великобританією і не послаблювати ЄС.

Керівник Європарламенту закликав прем’єр-міністра Великобританії Девіда Камерона почати офіційні процедури щодо виходу з ЄС на майбутньому саміті.

Мартін Шульц розповів німецькій газеті Bild Sonntag 26 червня, що період невизначеного стану через так званий Brexit може «привести до ще більшої нестабільності і тим самим поставити під загрозу робочі місця». 

Лідери ЄС планують зустрітися на саміті в Брюсселі 28 і 29 червня для обговорення наслідків британського голосування, Європейський парламент також проведе спеціальну сесію.

За вихід з ЄС проголосували 52% виборців на референдумі у Великобританії 23 червня, це майже 16 з половиною мільйонів громадян; прихильники членства в Євросоюзі набрали 48%. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці.

25 червня голови МЗС шести країн-засновниць ЄС на зустрічі в Берліні закликали Великобританію почати залишати союз «якомога швидше». Камерон заявив, що він піде у відставку в жовтні і залишить переговори щодо Brexit своєму наступнику.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: