Суд засудив до довічного ув’язнення нападника на учасників єрусалимського гей-парадуСуд в Єрусалимі засудив до довічного ув’язнення радикального ізраїльського ультраортодоксального єврея, який завдав смертельних поранень дівчині-підлітку під час гей-параду в минулому році.

Суд 26 червня засудив Ішая Шлісселя Schlissel до пожиттєвого ув’язнення за напад в минулому році, в результаті якого загинула 16-річний Шіра Банкі і поранив ще сім людей. Він був визнаний винним у вбивстві і замаху на вбивство.

Шліссель був звільнений з в’язниці всього за кілька тижнів до проведення параду після того, як відбув покарання за нанесення ножових поранень кільком людям під час прайд-параду в 2005 році.

В Єрусалимі, відомому своєю багатою релігійною історією і традиціями, проводиться нечисленний гей-парад на відміну від великого щорічного параду в сусідньому ліберальному місті Тель-Авів, який в цьому році залучив понад 200 тисяч учасників параду. 

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: