У Росії знайшли тіло ще однієї загиблої на Сямозері дитиниУ Росії Карелії рятувальники знайшли на Сямозері тіло 14-річного хлопчика, якого вважали зниклим безвісти після шторму 18 червня. Тіло дитини опізнали.

18 червня 47 дітей і четверо дорослих з дитячого оздоровчого табору «Парк-готель Сямозеро» на двох човнах і рафті потрапили в шторм, човни перекинулися. Діти намагалися дістатися до берега, проте через великі хвилі і низьку температуру води зробити це змогли не всі. 14 школярів загинули. Тіла 13 загиблих були доставлені в Москву, пошуки ще одного тривали.

Після трагедії табір «Парк-готель Сямозеро», в якому відпочивали діти, був закритий. Його керівництво заарештували. 

Російські силовики відкрили дві кримінальні справи, перша стосується надання небезпечних послуг, її фігурантами стали п’ять осіб – керівники й інструктори табору, друга справа стосується чиновників і порушена за статтею «недбальство». Потім обидві справи об’єднали в одне провадження.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: