Папа Римський закликав ЄС шукати шляхи для збереження єдностіПапа Римський Франциск закликав країни Європейського союзу шукати шляхи, щоб «залишитися разом» і після виходу Великобританії з ЄС.

Виступаючи перед журналістами після прильоту з Вірменії 26 червня, папа Франциск заявив, що нині вже зрозуміло: «щось не працює в цьому громіздкому союзі», маючи на увазі високий рівень безробіття і економічну стагнацію.

«Європейський союз повинен знову знайти сили, щоб укоренитися, для креативу і здорового відокремлення, щоб дати більше незалежності і більше свободи країнам союзу», – сказав понтифік.

23 червня на референдумі у Великобританії за вихід з ЄС проголосували 52% виборців, це майже 16 з половиною мільйонів громадян; прихильники членства в Євросоюзі набрали 48%. Втім рішення Британії вийти з ЄС не стане фактичним, поки уряд офіційно не застосує статтю 50 Лісабонського договору ЄС. Цим кроком буде встановлено дворічний термін процедури переговорів про вихід Великобританії з Європейського cоюзу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: