Україна та Євроюст підписали угоду про співпрацюУкраїна та Європейська організацією з питань юстиції (Євроюст) підписали угоду про співпрацю.

Це відбулося 27 червня у рамках робочого візиту українського президента Петра Порошенка до Брюсселя. Підписи під документом поставили генеральний прокурор України Юрій Луцено та президент Євроюсту Мішель Конінкс.

«Набрання чинності угодою створить правову основу для використання Україною можливостей Євроюсту та передбачає реальне підвищення ефективності компетентних органів України та ЄС у розслідуванні і переслідуванні тяжких злочинів транснаціонального характеру, зокрема тероризму, незаконного обігу наркотиків, торгівлі людьми, корупції, кіберзлочинності, відмивання коштів, шахрайства та інших злочинів, вчинених за участю транскордонних злочинних організацій», – наголосили в Адміністрації президента України. 

За повідомленням, співпраця сторін здійснюватиметься через створення спільних слідчих груп, оперативного обміну інформацією, координації дій з протидії транскордонній злочинності та надання правової допомоги.

Укладення угоди, зазначають в Адміністрації українського президента, є одним із критеріїв Плану дій щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму з Україною.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: