Туск пропонує у вересні провести саміт ЄС без Великої БританіїГолова Європейської ради Дональд Туск пропонує провести неформальний саміт ЄС у вересні вже без участі Великої Британії. Можливим місцем проведення він назвав Братиславу, столицю Словаччини, яка стане наступним головою ЄС у рамках ротації.

28 червня під час виступу у Брюсселі на зустрічі лідерів Євросоюзу за участю британського прем’єр-міністра Дейвіда Камерона, Дональд Туск заявив, що ЄС вже готовий почати процедуру виходу Великої Британії.

У вівторок Європарламент ухвалив резолюцію, у якій мовиться про необхідність сприяти якнайшвидшому початку процесу виходу Великої Британії з ЄС відповідно до статті 50 Договору про Європейський союз.

Всі європейські лідери поділяють цю позицію, вважаючи за необхідне якомога швидше врегулювати ситуацію.

23 червня на референдумі у Великій Британії за вихід з ЄС проголосували 52% виборців, це майже 16 з половиною мільйонів громадян; прихильники членства в Євросоюзі набрали 48%.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: