До 42 зросла кількість жертв теракту в СтамбуліКількість жертв теракту в аеропорту Стамбула зросла до 42-х. У середу помер один з поранених. Серед загиблих – 13 іноземців, у тому числі й громадянка України.

Постраждали 239 людей, 128 з них залишаються в лікарнях, понад 40 – у реанімації.

За повідомленням, поширеним 29 червня ввечері Генеральним консульством України в Стамбулі, «зараз у лікарнях Стамбула перебуває двоє громадян України, які постраждали під час терористичного акту в міжнародному аеропорту Ататюрк». «Третій постраждалий (із легкими ушкодженнями) найближчим часом планує повернутись додому», – додають дипломати.

Ніхто на себе не взяв відповідальності за напад, що стався 28 червня. Водночас прем’єр-міністр Туреччини заявив, що за загальними ознаками теракт у аеропорту схожий на той, що здійснили бойовики угруповання «Ісламська держава» у Брюсселі в березні.

Світові лідери і ООН вже засудили теракт в Туреччині. Ця країна за останні місяці постраждала від низки нападів, в скоєнні яких звинувачують курдських бойовиків та екстремістів угруповання «Ісламська держава».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: