США: 9 офіцерів ВМС постали перед відповідальністю за інцидент в іранських водах9 офіцерів військово-морського флоту США і 3 рядових постали перед дисциплінарною відповідальність у зв’язку з січневим інцидентом, під час якого 10 американських моряків на короткий термін потрапили у полон іранських сил у Перській затоці.

За повідомленням командування ВМС США, моряки, які були затримані Корпусом вартових ісламської революції Ірану, розповіли конфіденційну інформацію щодо своїх викрадачів.

У доповіді, опублікованій 30 червня, перераховується низка промахів та прорахунків з боку екіпажу та його командування.

«Розслідування встановило відсутність лідерства, зневагу до процесів управління ризиками і стандартів планування місій», – заявив журналістам віце-адмірал США Кріс Аквіліоно.

У січні в Ірані впливовий Корпус вартових Ісламської революції, відомий на Заході також як «Революційна гвардія», затримав 10 американських моряків в іранських водах.

Американські офіційні особи заявили, що моряки і два їхні катери ВМС були затримані після того, як у одного із суден під час навчання виникли технічні проблеми.

Іран відпустив американських моряків наступного дня після затримання, але використав цей інцидент у пропагандистських цілях.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: