Військового прокурора сил АТО Кулика допитують у НАБУ, суд обере йому запобіжний західНаціональне антикорупційне бюро у суботу допитує військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика. Як повідомляє інформаційне агентство «ЛІГАБізнесІнформ», сам Кулик заявив журналістам, що не розуміє інкриміноване йому незаконне збагачення.

Він додав, що користується одним, а не чотирма автомобілями, і є власником однієї квартири.

У суботу Печерський райсуд Києва має обрати Костянтину Кулику запобіжний захід.

Військового прокурора сил АТО Кулика підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення за статтею «незаконне збагачення».

За результатами досудового розслідування, у період з 2011 по 2015 рік, перебуваючи на службі в органах прокуратури, він отримав сукупний дохід у розмірі понад 1,67 мільйона гривень. «Більшість цих коштів була витрачена у закладах харчування, на автозаправних станціях та у магазинах. Водночас у цей же період витрати Костянтина Кулика перевищили його дохід на 2,6 мільйона гривень і склали близько 3,4 мільйона», – інформують у НАБУ.

29 червня детективи НАБУ провели обшуки за місцем проживання Костянтина Кулика, після чого вручили йому повідомлення про підозру.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: