ГПУ: у суду було достатньо доказів, щоб обрати для Лихоліта запобіжний захід у вигляді арештуУ Генеральній прокуратурі України заявляють, що обраний колишньому начальнику штабу батальйону «Айдар» Валентинові Лихоліту запобіжний захід у вигляді арешту ґрунтується на доказах, отриманих під час судових засідань в інших справах щодо подій не лише 2014, але і 2015 років. Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Прес-служба Генпрокуратури також оприлюднила низку ймовірних доказів провини Лихоліта в інкримінованих йому злочинах. Наприклад, згідно з деякими з них, Валентин Лихоліт нібито був причетний до незаконного заволодіння майном, зокрема автомобілями, а також розбою.

У Генпрокуратурі зазначили, що готові розглянути питання щодо внесення подання про зміну запобіжного заходу.

Згідно з заявою генпрокурора Юрія Луценка, поширеною його речником у суботу, він готовий узяти справу Валентина Лихоліта під особистий контроль. 

Печерський районний суд Києва напередодні обрав для Валентина Лихоліта запобіжний захід у вигляді 2 місяців утримання під вартою. Йому інкримінують скоєння злочинів за шістьма статтями Кримінального кодексу, зокрема бандитизм і розбій. Захист називає справу сфальсифікованою.

Після оголошення судом рішення щодо запобіжного заходу прихильники Лихоліта, серед яких – і низка депутатів Верховної Ради – заблокували його виведення з зали суду. Вони вимагають звільнити колишнього «айдарівця».

У суботу прихильники Валентина Лихоліта перекрили рух транспорту вулицею Хрещатик.

Валентин Лихоліт на момент затримання проходив службу у 72-й бригаді.

«Айдар» як добровольчий батальйон базувався у Луганській області. Зараз це військове формування входить до складу Збройних сил України.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: