За добу у зоні бойових дій один військовий загинув і двоє поранені – ЛисенкоУпродовж минулої доби у зоні бойових дій на сході України один український військовослужбовець загинув, ще двоє поранені. Про це у суботу повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко.

За його словами, це сталося на донецькому напрямку. За минулу добу тут зафіксували 28 обстрілів із боку бойовиків, 12 із них, за даними Лисенка, здійснили з важкого озброєння.

Складною залишається ситуація і на маріупольському напрямку. Тут, як повідомив Андрій Лисенко, по позиціях українських військових випустили майже 90 мін різного калібру.

Раніше цього дня штаб АТО повідомив про 48 обстрілів із боку сепаратистів упродовж минулої доби. Угруповання бойовиків, у свою чергу, звинувачують у порушенні Мінських домовленостей українських військових. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: