У ГПУ анонсували апеляцію на арешт Лихоліта, але захист рішення ще не оскаржувавУ Генеральній прокуратурі України заявляють, що Апеляційний суд у понеділок, 3 липня, розгляне зміну запобіжного заходу заарештованому раніше колишньому начальнику штабу батальйону «Айдар» Валентину Лихоліту. Про це повідомив інспектор внутрішньої безпеки ГПУ Петро Шкутяк, який прибув до Печерського райсуду Києва.

Він також зазначив, що процес триватиме під особистим контролем генерального прокурора Юрія Луценка.

Водночас, як розповів в коментарі Радіо Свобода адвокат Валентина Лихоліта Андрій Мамалига, він поки не подавав скаргу на рішення суду, хоч і планує це зробити.

Адвокат колишнього «айдарівця» також повідомив, що захист і далі розраховує на зміну запобіжного заходу, але поки не вдалося досягнути домовленостей про продовження розгляду справи Валентина Лихоліта у суботу.

Пізно ввечері у п’ятницю Печерський райсуд Києва обрав для колишнього начальника штабу батальйону «Айдар» Валентина Лихоліта запобіжний захід у вигляді 2 місяців утримання під вартою. Йому інкримінують скоєння злочинів за низкою статей Кримінального кодексу, зокрема бандитизм і розбій. Захист називає справу сфальсифікованою.

Після оголошення судом рішення щодо запобіжного заходу прихильники Лихоліта, серед яких – і низка депутатів Верховної Ради – заблокували його виведення з зали суду. Вони вимагають звільнити колишнього «айдарівця».

У суботу прихильники Валентина Лихоліта перекрили рух транспорту вулицею Хрещатик.

Валентин Лихоліт на момент затримання проходив службу у 72-й бригаді.

«Айдар» як добровольчий батальйон базувався у Луганській області. Зараз це військове формування входить до складу Збройних сил України.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: