У Москві абітурієнку в хіджабі не пустили до вишуУ Росії абітурієнку в хіджабі не пустили у приміщення Московського державного інституту міжнародних відносин (МДІМВ). Повідомлення про це з’явилося у низці російських засобів інформації.

Як повідомляє РІА «Новости», Міністерство освіти й науки Росії вже назвало неприпустимим обмеження доступу в навчальні заклади за зовнішніми ознаками. Натомість у самому МДІМВ нагадали, що їхній виш є світським. Представник МДІМВ в коментарі агентству закликав абітурієнтів зважати на те, як «усталені у домашньому колі традиції та звичаї поєднуються з традиціями і правилами вишу».

У Раді муфтіїв Росії заявили, що рішення жінок одягатися відповідно до норм ісламу не має бути перепоною для їхнього вступу до вищих навчальних закладів, і нагадали, що свобода совісті і віросповідання гарантовані російською Конституцією.

У МДІМВ, одному з найпрестижніших московських вишів, навчаються студенти з понад 50 країн й 80 регіонів Росії.

Носіння хіджабів офіційно заборонене у низці світських навчальних закладів Росії. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: