Гончаренко: фракція БПП вирішила підтримати подання щодо ОнищенкаПарламентська фракція «Блок Петра Порошенка» ухвалила рішення підтримати зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови фракції Олексій Гончаренко.

«Фракція БПП щойно на своєму засіданні ухвалила рішення підтримати зняття недоторканності з народного депутата Онищенка, а також дати згоду на його затримання й арешт», – написав він.

Крім того, Гончаренко повідомив, що фракція «Блок Петра Порошенка» у четвер розгляне кандидатуру директора військово-медичного департаменту Міноборони Андрія Верби на пост міністра охорони здоров’я, яка досі залишається вакантною.

Фракція «Блок Порошенка» є найбільшою в парламенті, наразі до її складу входять 142 депутати.

Як заявила депутат від фракції «Народний фронт» Вікторія Сюмар, фракція голосуватиме за притягнення до відповідальності Онищенка. 

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що її фракція буде голосувати за відповідне рішення комітету. Водночас у фракції «Опозиційний блок» заявляють, що фракція визначиться з питанням зняття недоторканості з Онищенка завтра. 

Спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що Рада завтра розгляне подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Онищенка. 

Напередодні парламентський комітет з питань регламенту рекомендував Верховній Раді розглянути подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Онищенка.

16 червня до Верховної Ради України внесли подання про надання згоди на зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка і притягнення його до кримінальної відповідальності.

Перед цим, 15 червня, співробітники НАБУ провели обшук в офісі Олександра Онищенка. За інформацією бюро, обшуки відбувалися за адресами фірм, що фігурують у розслідуванні щодо реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з «Укргазвидобуванням». За повідомленнями, сума, що фігурує у цій справі, – 3 мільярди гривень, з цього приводу уже арештовані 10 осіб. Онищенко називає звинувачення проти нього фіктивним.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: