Парубій підписав постанову щодо притягнення до кримінальної відповідальності ОнищенкаГолова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав постанову про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від групи «Воля народу» Олександра Онищенка.

«Щойно підготовлена постанова Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Онищенка. І я підписую цю постанову. І з цього моменту дане рішення вступає в дію», – сказав він і підписав постанову.

Раніше сьогодні Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Онищенка. Депутата в залі засідань Ради не було. За даними керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назара Холодницького, Онищенка немає в Україні.

16 червня до Верховної Ради України внесли подання про надання згоди на зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка і притягнення його до кримінальної відповідальності.

Перед цим, 15 червня, співробітники НАБУ провели обшук в офісі Олександра Онищенка. За інформацією бюро, обшуки відбувалися за адресами фірм, що фігурують у розслідуванні щодо реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з «Укргазвидобуванням». За повідомленнями, сума, що фігурує у цій справі, – 3 мільярди гривень, з цього приводу уже арештовані 10 осіб. Онищенко називає звинувачення проти нього фіктивним.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: