У Кремлі не згодні з формулюваннями британського парламенту щодо КримуУ Кремлі не згодні з кількома тезами доповіді оборонного комітету парламенту Великобританії «Росія: висновки для оборони і безпеки Сполученого Королівства», зокрема, йдеться про формулювання щодо Криму. Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

«Ми не згодні з такими формулюваннями як анексія Криму. Вона нам незрозуміла, ми не можемо з нею погодитися. Твердження щодо південного сходу України – це теж, з нашої точки зору, неправильна інтерпретація і неправильне формулювання», – сказав Пєсков.

Доповідь парламенту Великобританії опублікована напередодні саміту НАТО, який пройде у Варшаві 8-9 липня.

У доповіді зазначається, що в зв’язку з подіями в Україні і приєднанням Росією Криму Північноатлантичний альянс повинен відновити свою оборону, переглянути способи стримування Росії і відновити діалог з російською владою.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: