НБУ: міжнародні резерви в червні зростали третій місяць поспільНаціональний банк України повідомив, що міжнародні резерви України протягом червня зростали третій місяць поспіль.

За червень вони зросли на 3,3 відсотка, або на 452 мільйони доларів США, мовиться в повідомленні.

А загалом за останні 12 місяців міжнародні резерви України зросли на 36,3 відсотка. Станом на 1 липня вони становили 13 мільярдів 988 мільйонів доларів США в еквіваленті.

Збільшення резервів відбулося, незважаючи на проведення платежів уряду для погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті у сумі 171,2 мільйона доларів США, в тому числі 164,2 мільйона доларів США було спрямовано на обслуговування за державними цінними паперами, повідомили в Нацбанку.

За результатами місяця обсяг міжнародних резервів України покриває 3,6 місяця імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань і поточних операцій уряду та Національного банку України, додали в НБУ.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: