Світові ринки падають на тлі негативу від BrexitНа світових ринках поновилося падіння на тлі побоювань економічної нестабільності після рішення Великої Британії про вихід із Євросоюзу.

Упродовж торгів 5 і 6 липня акції на провідних біржах світу, зокрема, у Німеччині, США та Японії різко впали, а британський фунт стерлінгів оновив 31-річний мінімум щодо американського долара. Інвестори, що тікають від ризиків, активізували купівлю казначейських облігацій США, а також інших провідних економік світу.

Ознаки можливих втрат у життєво важливому для Великої Британії та всієї світової фінансової системи банківському секторі Лондона налякали трейдерів. Три відомі британські фінансові компанії перед тим повідомили, що припинили торгівлю в своїх фондах комерційного нерухомого майна, оскільки велика кількість інвесторів намагається продати свої активи.

Банк Англії попередив, що економічні ризики Brexit почали «кристалізуватися», і оголосив про пом’якшення банківських правил для сприяння кредитуванню споживачів і підприємств.

На цьому тлі дешевшають і сировинні ресурси. Зокрема, ціна нафти марки Brent, яка в червні коливалася поблизу позначки 50 доларів за барель, впала до рівня 48 доларів. Аналітики кажуть, що ця тенденція може продовжитися.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: