Україна просить Ватикан сприяти у звільненні заручників на Донбасі – ЛожкінГолова Адміністрації президента України Борис Ложкін зустрівся 5 липня у Ватикані з держсекретарем Святого престолу П’єтро Пароліном і передав папі Римському подяку за ініціативу благодійного збору коштів на підтримку України та особистий внесок папи Франциска.

«Також обговорили перспективи взаємодії з Ватиканом щодо сприяння у звільненні українських заручників, які перебувають на Донбасі», – вказав голова Адміністрації президента.

Борис Ложкін від імені президента Порошенка також підтвердив запрошення папі Римському відвідати Україну в будь-який час.

У понеділок представник України в гуманітарній підгрупі на переговорах у Мінську, заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що українська сторона готова до обміну заручниками у форматі «25 на 50». Крім того, за її словами, Київ готовий передати вісім бойовиків, яких затримали минулого тижня біля Широкина на Донеччині.

За повідомленнями, нині в полоні бойовиків на окупованій частині Донбасу перебуває понад 110 людей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: