Фракції Ляшка і Тимошенко блокують трибуну Верховної РадиФракції Радикальної партії та «Батьківщина» заблокували трибуну Верховної Ради. Вони вимагають розгляду питання про зростання комунальних тарифів, фракція Олега Ляшка також вимагає створення спеціальної слідчої комісії щодо «панамських паперів».

У фракції «Самопоміч», яка також не входить до владної коаліції заявили, що не є прихильниками блокування трибуни і шукатимуть компромііви.

6 липня в Києві відбувається організований профспілками багатотисячний протест проти зростання комунальних тарифів.

В Україні з 1 липня подорожчали послуги централізованого гарячого водопостачання та опалення. Це пов’язано з встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тисячі гривень за тисячу кубометрів. Відповідні рішення раніше були ухвалені Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: