Британія: на виборах лідера консерваторів лідирують Тереза Мей і Андреа ЛідсомУ Великій Британії Тереза Мей і Андреа Лідсом набрали більшість голосів під час другого туру виборів лідера Консервативної партії. Про це 7 липня заявив представник британського парламенту, консерватор Грем Брейді.

Голоси, подані за кандидатів у другому турі, розподілилися так: Майкл Гоув – 46 голосів, Андреа Лідсом – 84, Тереза Мей – 199. Відтак, Майкл Гоув, що набрав найменшу кількість голосів, виключений з голосування. Тереза Мей, що займає посаду міністра внутрішніх справ і Андреа Лідсом, молодший міністр енергетики, будуть висунуті кандидатами у лідери Консервативної партії.

Новий лідер консерваторів стане наступним прем’єр-міністром Великої Британії замість Дейвіда Камерона, що заявив про відставку після референдуму, на якому більшість британців проголосували за вихід з Євросоюзу.

Тереза Мей виступала проти виходу Великої Британії з ЄС, Андреа Лідсом – за якнайшвидший вихід.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: