Камерон обіцяє продовжувати підтримку України попри BrexitПрем’єр-міністр Великої Британії Дейвід Камерон обіцяє, що Лондон продовжуватиме підтримувати Україну попри результати британського референдуму щодо виходу цієї країн з ЄС. Про це він заявив 8 липня у Варшаві під час зустрічі з українським президентом Петром Порошенком.

«Ми знайдемо шляхи як продовжити підтримку України в умовах Brexit», – заявив Камерон 8 липня, якого цитує Адміністрація президента України.

Петро Порошенко, своєю чергою, подякував британському прем’єру за «тверду позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України».

Чинний прем’єр-міністр Дейвід Камерон заявив про намір піти у відставку після результатів референдуму 23 червня. Тоді більшість британців висловилися за вихід їхньої країни з ЄС. Сам Камерон був на боці того, щоб Великобританія залишилася у Європейській співдружності.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: