Президент США скорочує поїздку до Європи через події у ДалласіПрезидент США Обама перериває чотириденний візит до Європи і повернеться додому 10 липня, на день раніше запланованої дати.

Обама скоротити свій візит після кривавого інциденту у Далласі, що у Техасі.

25-річний афроамериканець Міка Джонсон убив п’ятьох співробітників поліції і поранив сімох, коли вони охороняли демонстрацію, що проводилася на знак солідарності з двома афроамериканцями, загиблими днями від рук поліції у штатах Луїзіана і Міннесота. Перед тим, як його застрелила поліція, Джонсон заявив, що ненавидів «білих поліцейських» і «хотів їх вбивати».

Барак Обама розкритикував дії поліції в Луїзіані та Міннесоті, вважаючи, що у них були присутні расові мотиви. У той же час він також засудив злочин у Далласі.

На початку наступного тижня президент США відвідає Даллас на запрошення мера Майка Роллінгса. Він також візьме участь у заходах, присвячених питанням міжрасових відносин і проблем роботи поліції.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: