В Абхазії провалився референдум щодо виборів президентаУ сепаратистському регіоні Грузії Абхазії провалився референдум щодо проведення дострокових виборів президента через низьку явку.

У голосуванні 10 липня участь взяли лише 1% виборців, повідомляє Кавказький вузол. А для визнання референдуму таким, що відбувся явка має перевищити 50%.

Ще один референдум з цього ж питання може бути проведений не раніше, ніж за два роки.

6 липня чинний голова Абхазії Рауль Хаджимба заявив про готовність залишити свою посаду, якщо за це висловиться населення на референдумі. За день до голосування Блок опозиційних сил Абхазії, який раніше ініціював волевиявлення, зажадав перенести референдум на осінь, побоюючись низької явки.

Референдум щодо дострокових виборів президента став другим в історії Абхазії. Востаннє виборці вирішували свою долю шляхом плебісциту у 1999 році, коли майже все населення республіки проголосувало за незалежність від Грузії.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: