До виконання Мінських домовленостей звичні відносини з Росією неможливі – ОбамаПрезидент США Барак Обама заявляє, що відновлення звичних відносин із Росією неможливе, доки Москва не виконає свою частину зобов’язань щодо припинення збройного конфлікту на сході України.

«Навіть попри те, що ми вирішили провести наступного тижня Раду НАТО – Росія, ми всі, 28 країн, єдині в думці, що ми не можемо повернутися до звичних відносин з Росією, поки вона повністю не виконає свої мінські зобов’язання», – наголосив американський лідер 9 липня на прес-конференції у Варшаві.

Звертаючись до анексії українського Криму та підтримки Москвою сепаратистів на сході України, Обама заявив, що Росія порушила суверенітет і територіальну цілісність незалежної європейської країни та взяла участь у провокаційній поведінці щодо союзників по НАТО.

Засідання Ради НАТО – Росія відбудеться вдруге цього року. Цей консультативний орган був створений в 1990-ті роки, щоб вести діалог із Росією, яка не вітала розширення альянсу на схід. Співпраця в цьому форматі була призупинена після анексії Кримського півострова.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: