Фанати «Дніпра» задля порятунку клубу пропонують взяти його на баланс містаФутбольні вболівальники дніпровського «Дніпра» задля порятунку клубу пропонують взяти його на баланс міста. Відповідну петицію вони зареєстрували в єдиній системі місцевих петицій і почали збирати підписи.

«Порятунок ФК «Дніпро» шляхом переведення всього майна на баланс міста (тренувальний комплекс, магазини і стадіон), створення муніципального однойменного футбольного клубу з пайовою участю всіх бажаючих фанатів», – пропонують вболівальники.

Наразі документ підписали понад 600 людей із 900 необхідних для розгляду.

7 тижня міський голова Дніпра Борис Філатов підтвердив, що футбольний клуб «Дніпро», власником якого є Ігор Коломойський, має великі борги перед футболістами.

«У клубу накопичені великі борги перед футболістами. Однак чутки, пов’язані з тим, що клуб завтра зникне, не мають під собою підстав. Клуб збирається почати виступи в чемпіонаті України. Я розмовляв з власником клубу і отримав від нього запевнення в тому, що у чемпіонат клуб зайде, як годиться. А далі будемо дивитися», – заявив Філатов. Він також поінформував, що провів зустріч із вболівальниками.

Між тим у Дніпрі фанати «Дніпра» оголосили мобілізацію задля проведення акцій на захист клубу. Вони організували флеш-моб: фотографуються зі салоганом «Дніпро має жити» та викладають ці фото в соціальних мережах. Окрім того, вболівальники взялись розписувати місто величезними графіті з таким самим гаслом.

Раніше на неофіційному сайті ФК «Дніпро» була оприлюднена інформація про те, що клуб може припинити існування через борги перед футболістами.

У Дніпрі вже є прецеденти реагування на електронні петиції громадян рішеннями міськради. Зокрема, раніше така петиція стала приводом для позбавлення народного депутата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула звання почесного громадянина міста.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: