Великобританія: Тереза Мей стає єдиним кандидатом на посаду прем’єраДепутат від Консервативної партії Андреа Лідсом – одна із двох кандидатів на посаду прем’єр-міністра Великобританії – зняла свою кандидатуру. 11 липня вона заявила, що зробила висновки про відсутність «достатньої підтримки» для формування сильного уряду.

Таким чином міністр внутрішніх справ Тереза Мей залишається єдиним кандидатом, який може замінити Девіда Камерона на посаді лідера Консервативної партії і прем’єр-міністра.

За словами Лідсом, Британії «терміново» потрібен «сильний лідер», щоб почати роботу щодо виходу з ЄС».

Мей 11 липня заявила, що «Брекзит означає Брекзит», додавши, що другого референдуму і спроб повернутися до ЄС через «задні двері» бути не може.

Консервативна партія має оголосити, чи буде знову відкритий конкурс для кандидатів, які вибули в попередніх раундах, чи Мей буде оголошена переможцем.

Новий лідер консерваторів стане наступним прем’єр-міністром Великої Британії замість Дейвіда Камерона, що заявив про відставку після референдуму, на якому більшість британців проголосували за вихід з Євросоюзу.

Тереза Мей виступала проти виходу Великої Британії з ЄС, Андреа Лідсом – за якнайшвидший вихід.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: