На Київщині суд призначив умовний термін за зґвалтування неповнолітньоїІванківський районний суд Київської області присудив умовний термін чоловікові, якого визнав винним у зґвалтуванні неповнолітньої.

Як йдеться в рішенні суду від 10 червня, доступному у державному реєстрі судових рішень, чоловікові вирішили призначити 2-річний випробний термін, зважаючи на «пом’якшувальні обставини».

«Враховуючи особу обвинуваченого, а саме те, що він раніше не судимий, є учасником Антитерористичної операції на сході країни, на утриманні має малолітніх дітей, мав постійне місце роботи, усі обставини справи в сукупності, наявність пом’якшуючої обставини, суд прийшов до висновку про можливість виправлення обвинуваченого без відбування покарання і приймає рішення про звільнення його від відбування покарання з випробуванням… Призначення саме такого покарання, на погляд суду, є необхідним і буде достатнім для виправлення підсудного і попередження вчинення нових злочинів», – йдеться в рішення суду.

Чоловіка також зобов’язали заплатити представникам потерпілої три тисячі гривень за відшкодування моральних збитків.

Про те, чи було рішення оскаржене, наразі невідомо.

 

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: