Уряд оприлюднив постанову щодо ембарго на російські товариКабінет міністрів України оприлюднив постанову про продовження дії заборони на ввезення в Україну російських товарів, перелік яких затверджений попереднім рішення уряду. Про це йдеться в постанові Кабміну від 6 липня 2016 №417.

Таким чином, уряд продовжив до 31 грудня 2017 року дію заборони ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації, перелік яких затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015року №1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації».

4 липня набрав чинності указ президента Росії Володимира Путіна, який запроваджує додаткові обмеження щодо транзиту через територію Росії товарів походженням з України.

«Чинні обмеження транзиту стосовно перевезення товарів до Республіки Казахстан тепер поширюються і на транзит до Киргизької Республіки. Такі зміни можуть повністю припинити транзит товарів з України через територію РФ не лише до Казахстану, Киргизії, а й до інших країн у Центральній Азії», – так коментували це рішення в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

В українському відомстві вважають ці обмеження такими, що порушують зобов’язання, взяті країнами в рамках Світової організації торгівлі та договору про зону вільної торгівлі.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: