Мандрівник з Росії вирушив у навколосвітню подорож на повітряній куліМандрівник з Росії Федір Конюхов 12 липня із аеродрому Нортем у Австралії вирушив у навколосвітню нон-стоп подорож на повітряній кулі вагою 1,8 тонн. Чоловік обрав для старту те ж місце, звідки у 2002 році американець Стів Фоссет розпочав свій навколосвітній політ. Конюхов сподівається перевершити Фоссета і завершити подорож менш ніж за 13 днів.

«Я люблю подорожувати. Це правда. Мені було 15 років, коли я рушив в мою першу пригоду. Це мій спосіб життя», – сказав Конюхов.

Раніше Конюхов відзначився вітрильними регатами навколо світу, проходженням до північного та південного полюсів та сходженням на гору Еверест.

Як очікується, від Нортема Конюхов полетить на схід по всій Австралії, далі – до Нової Зеландії, Тихого океану, Чилі, Аргентини, Атлантичного океану, Південної Африки та Індійського океану. А потім знову повернеться в Австралію. Загалом він планує подолати близько 19 тисяч миль (понад 30,5 тисяч кілометрів).

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: