МЗС: серед потерпілих у залізничній катастрофі в Італії українців не булоУ Міністерстві закордонних справ України заявили, що, за наявними даними, громадян України не було серед загиблих і травмованих унаслідок залізничної катастрофи на півдні Італії.

Таку інформацію генерального консульства України в Італії повідомила агентствам речниця МЗС Ореста Старак.

В Італії тим часом повідомляють про не менш ніж 22 чи й 23 загиблих і понад 40 чи й понад 50 поранених. Принаймні 4 з них перебувають у критичному стані; інші джерела говорять про 18 важко травмованих. Очікують, що число виявлених жертв може ще зрости.

В Україні з заявами про співчуття родинам загиблих у цій катастрофі виступили, зокрема, президент Петро Порошенко чи прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Два потяги місцевої залізничної компанії, що з не встановлених тим часом причин рухалися назустріч одне одному одноколійною ділянкою залізниці, зіткнулися раніше у вівторок в області Апулія на північ від портового міста Барі, між містами Андрія і Коррато.

За повідомленнями, більшість пасажирів складали студенти, що їхали до університету Барі, й подорожні, що прямували до міжнародного летовища в цьому місті.

Місцева влада припускає помилку диспетчера. Слідчі також встановили, що принаймні один із потягів рухався з перевищенням швидкості.

Прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці перервав відвідини міста Мілана й закликав ретельно розслідувати причини катастрофи.

Попередня значна катастрофа на транспорті в Італії сталася 2013 року: тоді 38 людей загинули, коли автобус злетів зі шляхопроводу і впав в ущелину.

А 2009 року 32 людини загинули в будинках уздовж залізниці, коли зійшов із рейок і вибухнув потяг, що перевозив зріджений газ.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: