Правозахисники застерегли про підрив прав людини й інтернет-безпеки в Росії через нові закониМіжнародна правозахисна організація Human Rights Watch заявила, що нове російське антитерористичне законодавство може призвести до невиправданого розширення електронного слідкування і підриву прав людини та інтернет-безпеки.

Як мовиться у прес-релізі організації, підписаний президентом Росії пакет «антитерористичних поправок» до законів співавторства депутата Державної думи Ірини Ярової, який прозвали «пакетом Ярової», містить цілу низку глибоко проблемних норм, що істотно утискають право на приватне життя і можуть призвести до вкрай негативних наслідків для свободи висловлення думки в інтернеті.

Днями президент Росії Володимир Путін підписав так званий «антитерористичний пакет» змін до законодавства, одним із авторів якого є депутат Державної думи Ірина Ярова. Поправки роблять значно суворішими низку законів і обмежують права, гарантовані громадянам Конституцією. Правозахисники й експерти різко критикують ці зміни.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: